Kongreye Davet

Değerli Bilim İnsanları, sevgili meslektaşlarımız

Biyoloji, hayatın ta kendisidir. İnsanlık, binlerce yıldır doğayı anlamaya çalışırken, bilim ve teknolojinin ışığında biyoloji alanında çığır açan keşiflere imza atmıştır. Heyecan verici bir müjde ile sizlere seslenmek istiyoruz: 6. Ulusal Uygulamalı Biyolojik Bilimler Kongresi (UBBK) yaklaşıyor!

3-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi çatısı altında gerçekleşecek olan UBBK'nın online platformunda, biyoloji alanının en parlak zihinlerini bir araya getireceğiz. Bu kongre, disiplinlerarası bir buluşma noktasıdır; biyolojinin her dalında ilerleyen çalışmaların paylaşılacağı, tartışılacağı ve ortak bir gelecek için yeni fikirlerin yeşereceği bir platform sunmaktadır.

UBBK, bilim dünyasının önde gelen uzmanlarının katılımıyla zenginleşecek. Biyokimya, genetik, ekoloji, botanik, mikrobiyoloji, biyoteknoloji ve daha birçok alanda öncü bilim insanları, son keşiflerini ve yenilikçi projelerini sunacaklardır. Bu kongre, bilimsel keşiflerin gücünü kutlamak ve geleceğin biyoloji alanında yepyeni ufuklar açmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

UBBK'ya katılarak, aşağıdaki imkanları keşfedeceksiniz:


  1. Yeni Perspektifler: Biyoloji alanının ön saflarında yer alan konuşmacılar, kendi çalışmalarıyla ilgili en son bulguları paylaşacak ve sizlere biyoloji bilimindeki yeni trendleri takip etme şansı verecektir. Kendinizi ilham verici sunumlar ve interaktif oturumlarla biyoloji biliminin nabzında hissedeceksiniz.
  2. Ağ Oluşturma: UBBK, biyoloji bilimlerine gönül vermiş meslektaşlarınızla tanışma ve işbirliği fırsatı sunacak. Bu kongrede, alanındaki uzmanlarla birebir iletişim kurabilecek, deneyimlerinizi paylaşabilecek ve ortak projeler geliştirebileceksiniz.
  3. Geleceğe Yolculuk: UBBK, biyoloji alanında geleceği şekillendirecek araştırmaların ve teknolojilerin ön saflarında yer alacak. Sözlü ve poster sunumlar ile Biyoloji bilimindeki yeni yöntemler ve araçlar hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız.

 

UBBK'ya katılarak, sadece biyoloji bilimindeki son gelişmeleri takip etmekle kalmayacak, aynı zamanda biyoloji alanındaki fark yaratan çalışmalara dahil olmanın coşkusunu da yaşayacaksınız. Sizleri 3-5 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek bu muhteşem etkinliğe katılmaya davet ediyoruz.

 

Saygılarımızla

 


6.Ulusal Uygulamalı Biyolojik Bilimler Kongresi

Kayıt

YAKLAŞAN KONGRELER

DUYURULAR

6. UBBK Kongre kitabı yayınlanmıştır.

Kongre kitabı yayınlanmıştır. İndirmek için tıklayınız..>>

Kongre sözlü sunum tarihleri

Kongre sözlü sunumları 3 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecektir

Kongre Programı Yayınlanmıştır